Web Tasarım Paketleri

Günümüz Teknolojisine Uygun, Cep Telefonu, Tablet Gibi Mobil cihazlarda Sorunsuz ve Kolay Açılabilen Web Siteleri Yapıyoruz. Yaptığımız İnternet Siteleri İçin Ayrıca Mobil Site Yaptırmanıza Gerek Kalmamaktadır.

Ekonomik Web Tasarım Paketi

Ekonomik Web Tasarım Paketi

E-Ticaret Dışında İnternet Site İhtiyacınızı Karşılayacak Özelliklerle Donatılmış, Mobil Cihazlara Uyumlu, Arama Motorlarına Yönelik Çalışmaları Full (SEO) Bir Web Tasarım Paketidir. Türkçe yönetim paneli sayesinde tüm sayfaları kolaylıkla güncellenebilme ve yeni sayfalar eklenebilme özelliğine sahiptir. Renk ve teması firmanızın kurumsal kimliği,ne göre dizayn edilecektir. Gerektiğinde web site renkleri yönetim panelinden kod bilgisi gerekmeden değiştirilebilir özelliktedir.

Firma Tanıtım Siteleri

Firma Tanıtım Siteleri

Firmalar için hazırlamış olduğumuz web sitelerde yaptığınız işleri, verdiğiniz hizmetleri, referanslarınızı tanıtabilirsiniz. Resimlerinizi, videolarınızı ve diğer bilgilendirme yazılarınızı rahatlıkla yayımlayabilirsiniz.

Haber Sitesi Yazılımı

Haber Sitesi Yazılımı

Profesyonel Paneller ve Reklam Alanlarıyla Geliştirilmiş Haber Sitesi Yazılımı. Haber Sitesi Yazılımı Özel Kodlanmış Olup Wordpress Değildir. Kullanımı Kolay ve Türkçe Yönetim Panellidir

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Bu web sitesi kurumsal firmaların tercih etmesi geren bir altyapıya sahiptir. Kurumsal firmaların normal firmalara göre daha fazla özelliğe sahip internet siteleri olması gerekir.

Sürücü Kursu Sitesi

Sürücü Kursu Sitesi

Sürücü kursları için özel olarak hazırladığımız bu altyapı işinizi önemli ölçüde kolaylaştıracak. Bulunduğunuz bölgelerde arama listelerinde çıkarak size müşteri kazandıracaktır.

Teknik Servis Sitesi

Teknik Servis Sitesi

Teknik servislere yönetik hazırladığımız bu web siteleri bir servisin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak özelliktedir. Teknik servis siteleri aramalarda ön planda çıkmak zorundadırlar.

Ürün Tanıtım Siteleri

Ürün Tanıtım Siteleri

Ürün imalatı veya satışı yapan firmalar bu web tasarım altyapısını kullanabilirler. Bu web sitesi firma tanıtımının yanında ürün tanıtımı için hazırlanmış altyapıya sahiptir. Ürün tanıtımı çok ciddi bir iştir.

Doktor Tanıtım Sitesi

Doktor Tanıtım Sitesi

Doktor ve hastane siteleri bir nevi hizmet sektörü olarak düşünülebilir. Sağlık kuruluşları için geliştirdiğimiz bu altyapı sayesinde bir hastanede olması gereken tüm özellikleri İnternet sitenize yansıtabileceksiniz.

Web Tasarım Paketleri