Ekonomik Web Tasarım Paketi

E-Ticaret Dışında İnternet Site İhtiyacınızı Karşılayacak Özelliklerle Donatılmış, Mobil Cihazlara Uyumlu, Arama Motorlarına Yönelik Çalışmaları Full (SEO) Bir Web Tasarım Paketidir. Türkçe yönetim paneli sayesinde tüm sayfaları kolaylıkla güncellenebilme ve yeni sayfalar eklenebilme özelliğine sahiptir. Renk ve teması firmanızın kurumsal kimliği,ne göre dizayn edilecektir. Gerektiğinde web site renkleri yönetim panelinden kod bilgisi gerekmeden değiştirilebilir özelliktedir.

Fiyatı
1.750,00TL yerine 295,00TL
Demoyu İncele

E-Ticaret Dışında İnternet Site İhtiyacınızı Karşılayacak Özelliklerle Donatılmış, Mobil Cihazlara Uyumlu, Arama Motorlarına Yönelik Çalışmaları Full (SEO) Bir Web Tasarım Paketidir.

Web Sitenin Renkleri Firmanızın Kurumsal Kimliğine Uygun Olarak Değiştirilebilir. Bu Değişimi Bizler Yapabildiğimiz Gibi, Web Sitenin Yönetim Paneli Aracılığı İle Sizlerde Rahatlıkla Yapabilirsiniz. Bu Değişimler İçin Kod Bilgisine Sahip Olmanıza Gerek Yoktur.

Bu Web Sitesi İle Firmanızı Tanıtabilir, Hizmetlerinizi, Faaliyet Alanlarınızı, Referanslarınızı Gösterebilirsiniz. Türkçe Yönetim Paneli Sayesinde Web Sitenizi Kolayca Güncelleyebilirsiniz.

Demo Olarak Hazırladığımız Web Sitesi Bir Veteriner Klinik Sitesi Ancak, Her Sektöre Dönüşümü Çok Kolaydır. Bu Web Sitesini Tercih Ettiğinizde Tüm Görseller, Yazılar, Linkler, Logo, Renkler Sizin İstediğiniz Gibi Yeniden Dizayn Edilecektir.

Web Siteniz İçin Gerekli Olan Domain (Alan Adı) ve Hosting Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Sağlanacaktır.

Sitenizi Güncellemek İçin Gerekli Olan Eğitim Tarafımızdan Ücretsiz Verilecektir.

Hazırladığımız Web Sitelerinde Dikkat Ettiğimiz Birçok Husus Vardır. Öncelikli Hedefimiz Web Site Sahiplerinin Sitelerinden Para Kazanma Şansını Artırmaktır. Bu Bilgiler İleri Seviye Bilgiler Olabilir. Anlamadığınız Bilgileri  Bize Sorabilirsiniz.

Tasarladığımız Siteler İçin Şu Özelliklere Dikkat Ediyoruz

 1. Hızlı Çalışmalı
 2. Renkleri Firmanıza Uyumlu Olmalı
 3. Mobil Cihazlara Uyumlu Olmalı
 4. Yönetim Panelli Olmalı
 5. Arama Motorlarına Uyumlu Olmalı
 6. Otomatik Site Haritalarına Sahip Olmalı
 7. Kolay Reklam Verilebilir Özellikte Olmalı
 8. Arayüzü Kolayca Değişebilir Özellikte Olmalı
 9. Linkleri Arama Motorlarına Uyumlu Olmalı
 10. Seo Uyumlu Olmalı
 11. Blog Yazıları Yazılabilir Olmalı
 12. Kurumsal Kimliğe Uyumlu Olmalı
Listeden Anlaşılacağı Gibi Bu Özellikler Olmadan Yapılan İnternet Sitesi Çöp Site Tabir Edilen Sitelerden Olur. Web Siteden Para Kazanmak İsterseniz Mutlaka Sitenizde Bu Özellikler Olması Gerekmektedir.

İncelediğiniz Web Tasarım Paketinde Bu Özelliklerin Hepsi Bulunmaktadır.

Ekonomik Web Tasarım Paketini Seçen Müşterilerimiz İçin Bazı Hizmetlerimizi Ücretsiz Sağlamaktayız. Bu Hizmetler Sizin Sitenizin Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkmasını, Dolayısı İle Web Siteniz Üzerinden Para Kazanmanızı Sağlayacak Hizmetlerdir.

Ücretsiz Olarak Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimizden Bazıları

Bu Hizmetler Ekonomik Web Tasarım Hizmetinden Yararlanan Müşterilerimiz İçin Ücretsizdir.  Biz Size Adım Adım Bu Bilgileri İleterek Bir Web Tasarımcı Gibi Kendi Sitenizi Kendinizin Yönetebileceği Bilgi Birikimine Sahip Olmanızı Sağlıyoruz.