Tasarım Sonrası Optimizasyonlar

Web site tasarımı bittikten sonra yapılan bazı optimizasyonlar vardır. Bu optimizasyonlar web sitenizin arama motorlarında çıkması ve müşteri deneyimi açısından son derece önemlidir. Gerekli optimizasyonları yapılmayan...

Tasarım Sonrası Optimizasyonlar İle ilgili detaylı bilgi ve ücretlendirme için bize ulaşabilirsiniz

Fiyat Sor Detaylı Bilgi İste

Website tasarımı bittikten sonra yapılması gereken birçok optimizasyon vardır. Bu optimizasyonlar web site sahiplerinin sitelerinden en iyi derece'de faydalanabilmeleri için gerekli olan ayarlardır. Bu ayarlar ve optimizasyonlar yapılmadığpı takdirde siteler aramalarda çıkmayacağı için sahiplerine pek bir fayda sağlamazlar. Uzun vadede sürekli reklam vererek sitelerini aramalarda göstermek zorunda kalırlar. Buda önemli derecede para kaybı demektir. Dilerseniz site tasarımı sonrası yaptığımız optimizasyonlara bir göz atalım.

Tasarım Sonrası Optimizasyonlar

  1. Arama motorlarına kayıt
  2. Ana sayfa ve alt sayfalar için seo çalışması
  3. Site içi ve site dışı seo çalışmaları
  4. Sosyal medya sayfa bağlantıları
  5. Eklenen içeriklerin veya ürünlerin sosyal medyada paylaşımı için gerekli düzenleme
  6. Site hız optimizasyonu
  7. Google Analytics Entegrasyonu
  8. Google Adwords Entegrasyonu
Web siteler bu entegrasyonlar ile bağlantılı olarak çalışmalıdır. Bu ayarlar yapılmaz ise yukarda bahsettiğimiz gibi sitenizden fayda sağlayamazsınız. Bizden web tasarım hizmeti almış olmasanız bile sizin için bu ayarların yapılıp yapılmadığını kontrol edebiliriz. Dilerseniz sizin için bu entegrasyonları yapabiliriz.