Domain Tescili

Alan Adınızı (Domain) Tescil Edebilirsiniz
Bu Konuyla Alakalı Ücretsiz Müşteri Bilgilendirme Desteğimiz Bulunuyor. Bilgi Almak İsterseniz Aşağıdaki İletişim Kanallarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz veya Online Bilgi Formunu Doldurarak Bize Sorabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İste
Domain Tescili

Domain Tescili web siteler için gerekli olan bir işlemdir. Domain olmadan bir sitenin çalışma imkanı yoktur. Domainler ıp numaralarının yazıya çevrilmiş versiyonudurki, siz bunu www.firmaadi.com - net - net.tr - com.tr - org gibi yüzlerce uzantılarda görebilirsiniz. Com ve net gibi uzantılar ulusal domainler olup tr uzantılı domainler Türkiyede tescil edilirler.

Domain kullanımı sınırsız değildir. Tescil edilen domainlerin süre bitimleri takip edilip gerekli uzatma işlemleri yapılmalıdır. Uzatma işlemi yapılmayan alan adları kapatılır ve açık artırmaya çıkarılır. Çok ucuza uzatma işlemi yapacağınız domaini açık artırmada yüksek fiyatlar ödeyerek alabilirsiniz. Firmamız domain tescil işlemlerini üstlendiği firmaların, domain uzatma işlemlerini ücretsiz olarak takip etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz, domain süre bitimi nedeniyle herhangi bir kayıp yaşamazlar.

Projeleriniz İçin Teklif İsteyin

Web Tasarım, Seo, E-Ticaret Reklam ve Diğer Projelerinizle Alakalı Teklif İsteyin