Hızlı Çalışan Web Site Tasarımı

İnternet sitelerine girmeye çalışanlar veya siteye giriş yaptıktan sonra sayfalar arası dolaşanlar sitelerin hızlı açılmasını isterler. Bir sayfadan diğer sayfaya geçerken yavaş açılan bir sitede hiçbir kimse zaman geçirmek istemez.

Hızlı Çalışan Web Site Tasarımı İle ilgili detaylı bilgi ve ücretlendirme için bize ulaşabilirsiniz

Fiyat Sor Detaylı Bilgi İste

İnternet sitelerine girmeye çalışanlar veya siteye giriş yaptıktan sonra sayfalar arası dolaşanlar sitelerin hızlı açılmasını isterler. Bir sayfadan diğer sayfaya geçerken yavaş açılan bir sitede hiçbir kimse zaman geçirmek istemez. Bu nedenle internet siteniz gerek ilk girişte, gerekse sayfa geçişlerinde çok hızlı olmalıdır. Arama motorları siteye giriş süresini 3 saniye olarak belirlemektedirler. 3 Saniye'den fazla uzun süren açılışlar yavaş site olarak algılanmaktadır. Bu nedenle internet sitenizin hızlı açılması seo için sitenizi ziyaret eden insanlar için çok önemlidir.

İnternet sitelerinin hız ölçümleri mobil cihazlarda farklı, masaüstü pc'lerde ayrı ölçülmektedir. Bu nedenle internet sitenizin her platform ve altyapıda hızlı çalışması son derece önemlidir.

Arama motorları sitenize geldiğinde sayfaları hızlıca taramak isterler. Yavaş açılan sayfalarda beklemezler. Bu durum sitenizin arama motorlarında doğru indexlenmemesine yol açar. Ayrıca yavaş açılan internet siteleri için sisteme sunucu ve hosting sorunu var diye not düşülür ve sorunlu siteler grubuna alınır.

Burdan anladığımız şudurki;

İnternet sitemizin hızlı olması arama motorları içinde, insanlar içinde son derece önemlidir.