E-Ticaret Paketleri

Profesyonel Altyapıya Sahip E-Ticaret Sitesinemi İhtiyacınız Var? İhtiyacınız Olan E-Ticaret Paketlerini Sizler İçin Hazırladık. Yaptığınız İşe Uygun Olan Bu E-Ticaret Paketleri Türkçe Yönetim Panellerine Sahip Sitelerdir.

Ekonomik E-Ticaret Sistemi

Ekonomik E-Ticaret Sistemi

E-Ticarete yeni başlayan, küçük işletmeler için uygundur. Kredi kartıyla satınalma bölümü yoktur. Havale ve Kapıda Ödeme Sistemiyle Satış Yapılır. Türkçe Yönetim Paneli Bulunmaktadır.

Standart E-Ticaret Sistemi

Standart E-Ticaret Sistemi

Kredi Kartıyla Ödeme Alma Dışında Tüm Panelleri Aktif Durumdadır. Türkçe Yönetim Paneli Sayesinde Güncelleme Yapabilirsiniz. Seo Optimizasyon Paneli Sayesinde Birçok Seo İşlemini Site Otomatik Yapar

Profesyonel E-Ticaret Sistemi

Profesyonel E-Ticaret Sistemi

Kredi Kartıyla Alışveriş Dahil Tüm Özellikleri Aktif Edilmiş Durumdadır. Profesyonel Eticaret Sitelerindeki Tüm Özellikler Bu Pakette Bulunmaktadır. Türkçe Yönetim Paneli Sayesinde Güncelleme Yapılmaktadır.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret yazılımları her geçen gün gelişmekte ve yeni fikirler üretilmektedir. Sürekli kendini yenileyen sektöre ayak uydurabilmek hayli zordur. E-Ticaret sektörünü elinde tutan firmalar, bünyesinde web tasarımcı çalıştırmakta ve e-ticaret siteleri ile ilgili işlemleri bu web tasarımcılara yaptırmaktadırlar. Ancak daha küçük ölçekli firmalar bir web tasarım firması çalıştırmazlar ve web siteleri ile ilgili işlemleri kendileri yapmaya çalışırlar. Normal bir web siteden çok farklı olan e-ticaret siteleri panelinde birçok işlem yapmak zorunda oldukları için yönetimi kolay e-ticaret sistemi kullanmak zorundadırlar.

Ürün ekleme, fiyat güncelleme, ödeme, alışveriş sepeti, kargo işlemleri, müşteri işlemleri, iade işlemleri gibi onlarca panelden oluşan e-ticaret sistemleri, tahmin edebileceğiniz gibi çok zor yönetilen bir panele sahiptir. Bu paneli yönetebilmek için gerekli eğitim müşterilerimize tarafımızdan verilmektedir. E-Ticaret sitesi için yaptığımız panel türkçedir ve çok kolay yönetilebilr özelliklerle desteklenmiştir. Bu paneller sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. E- Ticaret sistemleri için oluşturduğumuz paketlerimiz farklı özelliklere sahip paketlerdir. Bu paketler e-ticaret yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sınıflandırılarak tasarlanmıştır. Aşağıdan E-Ticaret Paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan e-ticaret sitesini satın alabilirsiniz.