E-Ticaret

Profesyonel Altyapıya Sahip E-Ticaret Sistemlerini Sizler İçin Hazırladık. Yaptığınız İşe Uygun Olan E-Ticaret Paketleri Türkçe Yönetim Panellerine Sahip Sitelerdir.

E-Ticaret İle ilgili detaylı bilgi ve ücretlendirme için bize ulaşabilirsiniz

Fiyat Sor Detaylı Bilgi İste E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret yazılımları her geçen gün gelişmekte ve yeni fikirler üretilmektedir. Sürekli kendini yenileyen sektöre ayak uydurabilmek hayli zordur. E-Ticaret sektörünü elinde tutan firmalar, bünyesinde web tasarımcı çalıştırmakta ve e-ticaret siteleri ile ilgili işlemleri bu web tasarımcılara yaptırmaktadırlar. Ancak daha küçük ölçekli firmalar bir web tasarım firması çalıştırmazlar ve web siteleri ile ilgili işlemleri kendileri yapmaya çalışırlar. Normal bir web siteden çok farklı olan e-ticaret siteleri panelinde birçok işlem yapmak zorunda oldukları için yönetimi kolay e-ticaret sistemi kullanmak zorundadırlar.

Ürün ekleme, fiyat güncelleme, ödeme, alışveriş sepeti, kargo işlemleri, müşteri işlemleri, iade işlemleri gibi onlarca panelden oluşan e-ticaret sistemleri, tahmin edebileceğiniz gibi çok zor yönetilen bir panele sahiptir. Bu paneli yönetebilmek için gerekli eğitim müşterilerimize tarafımızdan verilmektedir. E-Ticaret sitesi için yaptığımız panel türkçedir ve çok kolay yönetilebilr özelliklerle desteklenmiştir. Bu paneller sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. E- Ticaret sistemleri için oluşturduğumuz paketlerimiz farklı özelliklere sahip paketlerdir. Bu paketler e-ticaret yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sınıflandırılarak tasarlanmıştır. Aşağıdan E-Ticaret Paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan e-ticaret sitesini satın alabilirsiniz.