E-Ticaret - İşinizi E-Ticarete Çevirin, Kazanmaya Başlayın

E-Ticaret - İşinizi E-Ticarete Çevirin, Kazanmaya Başlayın

E-Ticaret Sitesi Tasarımı Yaptırarak Hemen E-Ticaret'e Başlayabilirsiniz. Profesyonel E-Ticaret Paketlerimizi İncelemenizi Tavsiye Ederiz

Bu Konuyla Alakalı Ücretsiz Müşteri Bilgilendirme Desteğimiz Bulunuyor. Bilgi Almak İsterseniz Aşağıdaki İletişim Kanallarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz veya Online Bilgi Formunu Doldurarak Bize Sorabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İste

E-Ticaret yazılımları her geçen gün gelişmekte ve yeni fikirler üretilmektedir. Sürekli kendini yenileyen sektöre ayak uydurabilmek hayli zordur. E-Ticaret sektörünü elinde tutan firmalar, bünyesinde web tasarımcı çalıştırmakta ve e-ticaret siteleri ile ilgili işlemleri bu web tasarımcılara yaptırmaktadırlar. Ancak daha küçük ölçekli firmalar bir web tasarım firması çalıştırmazlar ve web siteleri ile ilgili işlemleri kendileri yapmaya çalışırlar. Normal bir web siteden çok farklı olan e-ticaret siteleri panelinde birçok işlem yapmak zorunda oldukları için yönetimi kolay e-ticaret sistemi kullanmak zorundadırlar.

Ürün ekleme, fiyat güncelleme, ödeme, alışveriş sepeti, kargo işlemleri, müşteri işlemleri, iade işlemleri gibi onlarca panelden oluşan e-ticaret sistemleri, tahmin edebileceğiniz gibi çok zor yönetilen bir panele sahiptir. Bu paneli yönetebilmek için gerekli eğitim müşterilerimize tarafımızdan verilmektedir. E-Ticaret sitesi için yaptığımız panel türkçedir ve çok kolay yönetilebilr özelliklerle desteklenmiştir. Bu paneller sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. E- Ticaret sistemleri için oluşturduğumuz paketlerimiz farklı özelliklere sahip paketlerdir. Bu paketler e-ticaret yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sınıflandırılarak tasarlanmıştır. Aşağıdan E-Ticaret Paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan e-ticaret sitesini satın alabilirsiniz.

Projeleriniz İçin Teklif İsteyin

Web Tasarım, Seo, E-Ticaret Reklam ve Diğer Projelerinizle Alakalı Teklif İsteyin