E-Ticaret

E-Ticaret yazılımları her geçen gün gelişmekte ve yeni fikirler üretilmektedir. Sürekli kendini yenileyen sektöre ayak uydurabilmek hayli zordur. E-Ticaret sektörünü elinde tutan firmalar, bünyesinde web tasarımcı çalıştırmakta ve e-ticaret siteleri ile ilgili işlemleri bu web tasarımcılara yaptırmaktadırlar. Ancak daha küçük ölçekli firmalar bir web tasarım firması çalıştırmazlar ve web siteleri ile ilgili işlemleri kendileri yapmaya çalışırlar. Normal bir web siteden çok farklı olan e-ticaret siteleri panelinde birçok işlem yapmak zorunda oldukları için yönetimi kolay e-ticaret sistemi kullanmak zorundadırlar.

Ürün ekleme, fiyat güncelleme, ödeme, alışveriş sepeti, kargo işlemleri, müşteri işlemleri, iade işlemleri gibi onlarca panelden oluşan e-ticaret sistemleri, tahmin edebileceğiniz gibi çok zor yönetilen bir panele sahiptir. Bu paneli yönetebilmek için gerekli eğitim müşterilerimize tarafımızdan verilmektedir. E-Ticaret sitesi için yaptığımız panel türkçedir ve çok kolay yönetilebilr özelliklerle desteklenmiştir. Bu paneller sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, siparişlerinizi takip edebilir, ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. E- Ticaret sistemleri için oluşturduğumuz paketlerimiz farklı özelliklere sahip paketlerdir. Bu paketler e-ticaret yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sınıflandırılarak tasarlanmıştır. Aşağıdan E-Ticaret Paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan e-ticaret sitesini satın alabilirsiniz.

 
E-Ticarte yeni başlayanlar için uygun olan bu e-ticaret paketi ile hemen ürün satmaya başlayabilirsiniz. Türkçe yönetim paneli sayesinde bütün işlemlerinizi kendiniz gerçekleştirebileceksiniz. Bu pake..


    E-Ticaret İle Alakalı Müşteri Hizmetleri Departmanımız Sizlere 7/24 Hizmete Hazır