Firma Profilimiz

Bizler Yaptığı İşi Severek Yapan, Müşterilerini İş Ortağı Olarak Gören ve Onların Bizden Aldığı Hizmeti Kazanca Dönüştürmelerini Amaç Edinen Bir Web Tasarım Firmasıyız. Yaptığımız Tüm Web Sitelerinde Öncelikli Hedefimiz, Müşterimizin Bu İnternet Sitesinden Kazanç Elde Etmesidir. Web Tasarım Çalışmasına Başlamadan Önce Fizibilite Çalışmalarımızı Sektörün İhtiyaçlarına Göre Planlayarak İşe Başlıyoruz. Bu Ön Çalışma Müşterimizin Sitesinde İhtiyaç Duyduğu Alanları Belirlememize Olanak Sağlamaktadır.

Merkez Ofisimiz Samsundadır Ancak Tüm Bölgelere Hizmet Veriyoruz. Kesintisiz Online Desteğimiz Sayesinde Müşterilerimiz Sorun Yaşamadan Bizden Hizmet Alabilmektedirler. Yurtiçinden Olduğu Gibi Yurtdışından'da Müşterilerimiz Bulunmaktadır.  Bireysel Müşterilerimiz Olduğu Gibi Birçok Kurumsal Müşterilerimize'de Hizmet Vermekteyiz. Referanslarımızı Buradan İnceleyebilirsiniz.

Web Tasarım, Seo Danışmanlığı, Hosting, Sunucu, Reklam Danışmanlığı, E-Ticaret Siteleri ve E-Ticaret Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı, Mobil Uygulama Yazılımları Gibi Birçok Alanda Hizmet Vermekteyiz. Tüm Hizmetlerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz.

Yukarda'da Belirttiğimiz Gibi Öncelikli Amacımız Bizim Değil Müşterimizin Yaptırdığı Siteden Para Kazanmasıdır. Bu Nedenle Sizlere Yardımcı Olacak Bloğumuz Ücretsiz Olarak Hizmetinizde'dir. Web Tasarım, Seo ve Reklam Konularında Hazırladığımız ve Profesyonel Bilgi Birikimine Sahip Yazılarımızı Buradan Okuyabilirsiniz.

Yaptığımız Web Siteleri Türkçe Olduğu Gibi Diğer Dillerde'de Olabilmektedir. İngilizce ve Arapça Ülkemizde Sık  Kullanılan Dillerdendir. Ekibimiz Dilediğiniz Takdirde Dil Seçeneklerini Aktif Edeceklerdir.

Kalite Standartlarımız

Web Tasarım ve Diğer Verdiğimiz Tüm Hizmetlerde Öncelikli Hedefimiz, Günümüzün Teknolojisine Uygun Altyapı Hazırlamaktır. Hızla Gelişen Teknolojiye Ayak Uydurmadığınız Takdirde, Web Siteniz Başta Olmak Üzere Diğer İnternet Hizmetlerinden Tam Anlamıyla Yararlanamazsınız. Samsun Web Tasarım Olarak Bu Bilinçle Hareket Etmekteyiz. Yaptığımız İnternet Sitelerini Zamanı Geldiğinde, OgÜnün Teknolojisine Uygun Olarak Güncelliyoruz.

Hedeflerimiz

Günümüzde İnternet Kullanmayan Kişi Sayısı Yok Denecek Kadar Azdır. Bizim Öncelikli Hedefimiz Kullanılan Bu İnternetten Müşterilerimizi Yararlandırmaktır. Başta Web Siteleri Olmak Üzere Birçok Mecrada Hergün Milyonlarca İçerik Aranıyor. Yaptığımız Web Sitelerin Bu Aramalarda Listelenmesi ve Ön Planda Çıkması Bizim Hedeflerimiz Arasındadır.

En Kısa Sürede Tanışmak ve Çalışmak Dileğiyle Esen Kalın