Bedava İnternet Sitesi

Sürekli reklamları dönen bedava internet sitesi sağlayan firmalar bu hizmeti neden veriyor. Bedava site sahibi olmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir. Ücretsiz site kurmak için neler yapmak gerekir?

Bedava İnternet Sitesi İle ilgili detaylı bilgi ve ücretlendirme için bize ulaşabilirsiniz

Fiyat Sor Detaylı Bilgi İste

Bedava İnternet Sitesi Bilgilendirme

İnternet Sitesi İşine Yeni Girenler Çok Tecrübeli Olmadığı İçin İlk Başlarda Biraz Çekingen Davranıyorlar. Bu Yazılım Onlar İçin Geliştirildi. İstendeğinde Geliştirilebilir ve Daha Profesyonel Bir Pakete Yükseltilebilir.

Bu Site Tasarımı, Dizaynı, Kurulumu, Arama Motorlarına Kaydı  İçin Hiçbir Ücret Talep Etmiyoruz. Talep Edilen 295 Tl Alan Adı ve Hosting Ücretidir. Sadece Alan Adı ve Hosting Ücretini Ödeyerek Bedava Bir Web Sitesine Sahip Olabilirsiniz.

Neden Alan Adı ve Hosting Ücretli?

Alan Adı ve Hosting Ücretli Olmadığında Tescil Firmaları Kendi Reklamlarını Sitelere Ekliyorlar. Bu Reklamlar Genelde Sizinle Aynı İşi Yapan Firmaların Reklamı Oluyor. Bu Durum Sizin İş Kaybınız Demektir. Bu Nedenle Sizin Adınıza Özel Bir Alan Adı ve Hosting Tescil Ederek Bu Reklamları Kaldırmış Oluyoruz.

Demo Linkinden Bedava Site Örneğini İnceleyebilirsiniz. Demo Hosting Firması İçin Yapılmış Örnek Bir Sitedir.

Site Tasarımı Nasıl Olacak?

Site Tasarımı Sizin Logonuz, Firma Hakkında Bilgilerin Yer Aldığı Kurumsal Sayfa ve İletişim Sayfasından İbaret Olacaktır. İstenildiği Takdirde Bu Bilgiler Tek Sayfa Halinde'de Olabilir. (Demo'da Olduğu Gibi) Sitenin Renkleri Sizin İstediğiniz Bir Renk Olacaktır.