Neler Yaparız

Web tasarım teknolojileri ve bu teknolojinin gereksinimleri olan hosting, sunucu, isim tescil ve seo hizmetleri gibi internet üzerinden yapılabilecek her işlem için hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz Hakkında Bir Listeleme Yapacak Olursak;

 • Web Tasarım
 • Hosting
 • Sunucu
 • Marka Tescili
 • Domain Tescili
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Google Danışmanlığı
 • İnternet Reklam Danışmanlığı
 • Google Adwords İşlemleri
 • Seo Makale Yazımı
 • E-Ticaret Yazılımları

Web Tasarım

Son teknolojiye uygun, mobil ve seo uyumlu web siteleri yapan firmamız, her yeniliği takip ederek, bu yenilikleri web sitelerine uygulayan, aynı zamanda önceki yapılan web sitelerinede bu teknolojiyi entegre eden ender firmalardan biridir. Tasarımını yaptığımız web siteler için seo çalışması yapmakla birlikte, aramalarda üst sıralara çıkabilecek çalışmalarıda web sitelerine entegre ediyoruz.

Ayrıntılı Bilgi

Hosting

Web sitelerin çalışması için gerekli olan hosting yine bizim tarafımızdan aktif edilmektedir. Bu hosting hizmeti kendimize ait, yüksek güvenlik önlemleri alınmış sunucularımızdan verilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Sunucu

Sunucu hizmeti, hosting yeterli gelmeyen web siteleri için gerekli olan, yine firmamız tarafından kurulumu yapılarak aktif edilen bir hizmettir. Sunucularımızın kapasiteleri ve özellikleri isteğe bağlı olarak ayarlanabilir özelliklerdedir.

Ayrıntılı Bilgi

Marka Tescili

Firmaların markalarını güvence altında tutmak için gerekli olan marka tescil işlemleri firmamızın bu konuda uzman elemenları tarafından yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

Domain Tescili

Web sitelerin çalışması için gerekli olan ve .com .net - .com.tr gibi uzantılara sahip domainler yine bizim tarafımızdan tescil edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Müşterilerimiz dilerse web sitelerinde kendi domain adreslerini kullanabilirler. Tescil ettiğimiz domainlerin süre takiplerini ve diğer işlemlerini biz takip ederek, müşterilerimizin domain kaybından oluşacak zararlarını koruma altına almış bulunuyoruz.

Ayrıntılı Bilgi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitelerin üst sıralarda çıkması için gerekli olan bir çalışmadır seo. Seo optimizasyonu olmayan siteler aramalarda üst sıralarda çıkmaz. Birçok kriter içeren seo çalışmaları yine bizim tarafımızdan yapılmakta ve takip edilmektedir. Seo çalışması hem kendi yaptığımız web sityeleri, hemde diğer siteler için yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

Google Danışmanlığı

Web siteler için gerekli olan birçok özelliği içinde barındıran Google Servisleri'ni kullanabilmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız olacak. Biz bu servisleri kullanabilmeniz için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ayrıntılı Bilgi

İnternet Reklam Danışmanlığı

Birçok Firma ve arama motoru, sitelerine reklam almaktalar. Bu reklamların yönetimi, ve reklamlardan gelir elde edebilmek için epeyce bir bilgiye sahip olmanız gerekir. İnternet reklamları konusunda uzman ekibimiz size bu hizmeti vermektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Google Adwords Reklamları

Google Dwords, reklamverenler ve reklam alanlar için vazgeçilmez bir sistem. Google adwords'e reklam verebildiğiniz gibi, kendi sitenizde'de bu reklamları yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Bu reklam paylaşımından gelir elde edebilmeniz, verdiğiniz reklamların size geri dönüşümünün olabilmesi için herzaman profesyonel desteğe ihtiyacınız olacak. Bu destek bizim tarafımızdan verilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi

Seo Makale Yazımı

Seo için vazgeçilmez bir kural web sitenize seo dostu yazılar eklemenizdir. Bu yazı ve makaleler teknik açıdan seo uyumlu olmalıdır. Böyle bir seo makalesi yazabilmeniz için seo teknikleri hakkında bilginiz olması gerekir. Bu teknik bilgiye sahip ekibimiz seo makalesi yazma hizmeti vermektedir.

Ayrıntılı Bilgi

E-Ticaret Yazılımları

Günümüzün vazgeçilmez ticari şekli elektronik ticaret (E-Ticaret) ttir. E-Ticaret yapabilmeniz için öncelikle profesyonel bir e-ticaret sitenizin olması gerekmektedir. Bu teknolojiye sahip siteler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

  Neler Yaparız Kategorisine Henüz İçerik Eklenmemiş. Lütfen Diğer Sayfaları İnceleyiniz.
  Neler Yaparız İle Alakalı Müşteri Hizmetleri Departmanımız Sizlere 7/24 Hizmete Hazır