Hakkımızda

Merkezi Samsunda Olan Firmamız 15 Yılı Aşkın Süredir Türkiye Geneline Web Tasarım, Hosting, Seo Optimizasyon Hizmeti Vermektedir. İstanbul, Ankara Gibi Bir Şehirde Olmamamızın Elbette Bizim İçin Olumsuz Etkileri Oldu Ancak Biz, Hizmet Kalitemiz, Müşteri Memnuniyet İlkemiz ve Profesyonel Web Tasarım Anlayışımızla Bu Olumsuzlukları Aşmayı Başardık.

Müşterilerimizin Birçoğu Daha Önce Başka Bir Web Tasarım Firması İle Çalışmış Ancak Olumlu Sonuç Alamamış Kişilerden Oluşmaktadır. Daha Önce Bir Web Sitesi Yaptırmamış İseniz Bu İşte Ne Gibi Bir Olumsuzluk Olabileceğini Tahmin Etmeniz Zor. Her Sektörde Olduğu Gibi Web Tasarım Sektöründe'de Olumsuzluklar Birhayli Fazla. Bizim İlk Hedefimiz Müşterilerimizin Bu Olumsuz Tecrübelerini Olumlu Başarılarla Değiştirmektir.

Bizler Web Sitesi Yaptırmak İsteyen Müşterilerimizin Bu Sitelerden Para Kazanmak Amacı İle Yaptırdıklarının Farkındayız. Bu Farkındalık Bize, Müşteri Odaklı Çalışmamızı, Müşterilerimizin İş Tecrübelerini Web Sitelerine Yansıtmamızı ve Sonuç Olarak Web Sitelerinden Para Kazanan Bir Müşteri Kitlesi Oluşturmamızı Sağladı.

Profesyonel Bir Ekip Anlayışı İle Şu Özeleştiriyi Yapmakta Fayda Görüyoruz.

Bizler Mükemmel Proje Hazırlamak İçin Çalışmaktayız Ancak Kendimizi Hiçte Kusursuz Saymıyoruz. Elbetteki Hatalarımız Olabilir. Böyle Bir Hatamız Olduğunda Bu Hatayı Müşterilerimize Yönelterek Para Kazanma Peşinde Olmuyoruz. Karşılıklı Olarak İmzaladığımız Hizmet Sözleşmemizdeki Hususları Yerine Getirmediğimizde Bize Ödediğiniz Ücreti Aynen Size İade Ediyoruz.

Referanslarımızı İncelemek İsterseniz Burayı, Hizmetlerimizi İncelemek İsterseniz Burayı İnceleyebilirsiniz. Müşterilerimizin Bizim İçin Yaptıkları Yorumları Okumak İstersenizde Burayı İnceleyebilirsiniz. Müşterimiz Olmak, Projelerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İsterseniz İletişim Sayfamızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Projelerinde Buluşmak Dileğiyle Sağlıklı, Bereketli Günler Dileriz.

Web Tasarım Ekibi

Hakkımızda İle Alakalı Müşteri Hizmetleri Departmanımız Sizlere 7/24 Hizmete Hazır